سیم خاردار

<h1>قطر مفتول مربوط به سیم وسط :به صورت دو لا و حد اکثر تا ۳ میلیمتر</h1>

قطر مفتول مربوط به خارها :بصورت چهار خاره و حداکثر تا ۲٫۵ میلیمتر
فاصله خار ها :بین ۵ تا ۱۵ سانتی متر
موارد کاربرد:جهت محصور نمودن زمینها ،مراکز نظامی، فرودگاه ها ، باغات و غیره

سیم خاردار

سیم خاردار یکی از متداولترین و ارزانترین وسایل محصور نمودن و ایجاد موانع ایذایی برای مراکز نظامی و انتظامی، کارخانجات، فرودگاه‌ها و … است.

فروش انواع و اقسام سیم خاردار اعم از سیم خاردار خطی ، سیم خاردار حلقوی (جنگی)،سیم خاردار های روکش دار، ایرانی ،عراقی و جنگی و … با ضخامت ، کشش و تار رشته های متفاوت از انواع مفتول های گالوانیزه و فلزی

سیم خاردار خطی نوعی متداول از موانع ایذایی است که از دو رشته مفتول گالوانیزه گرم به هم تابیده شده به عنوان راستا و دو رشته دیگر مفتول گالوانیزه گرم به عنوان خارهای سیم خاردار تشکیل شده است.
سیم خاردار خطی از نظر اقتصادی از مقرون به صرفه ترین گزینه های حصارکشی می باشد.که برای کارخانجات،مراکز نظامی،فرودگاه ها ،مخابرات و … کاربرد دارد.

سیم خاردار حلقوی تیغی

سیم خاردار حلقوی تیغی Razor Wire از نوعی مفتول فنری گالوانیزه با کربن بالا به عنوان محور تولید می شود.
حلقه های این نوع سیم خاردار از قطر های ۶۰ سانتیمتر الی ۱۰۰ سانتیمتر موجود می باشد.قطر مفتول بین ۳ تا ۳٫۲ میلیمتر از جنس گالوانیزه گرم می باشد.

فاصله های تیغ ها بین ۵ تا ۶ سانتیمتر بوده و هر کلاف آن با قطر ۶۰ دارای ۶۲ حلقه با وزن ۱۱ کیلوگرم می باشد که به طور استاندارد ۱۰ تا ۱۲ متر طول را پوشش میدهد.

سیم خاردارهای با قطر ۹۰ و ۱۰۰ سانتیمتر از ۶۴ حلقه تشکیل شده و وزن هر کلاف بین ۱۷ تا ۲۱ کیلوگرم می باشد. به طور استاندارد هر کلاف با قطر ۹۰ و ۱۰۰ سانتیمتری این نوع سیم خاردار حدود ۱۷ متر طول را پوشش میدهد.